Bardzo fajną opcją jest etui pokrowiec z specjalną klapką.

Bardzo fajną opcją jest etui pokrowiec z specjalną klapką.

Telefon, a raczej smartfon to taka rzecz, z której korzystamy nie tyle codziennie, ile 24 godziny na dobę. I dlatego tak istotna jest dobra ochrona komórki, w szczególności przed wszelkimi uszkodzeniami , które są spowodowane upadkami. Nawet jeśli smartfone spadnie na tyle niegroźnie, iż nie odniesie żadnych szkód, nie oznacza to, iż nie powstały jakieś małe uszkodzenia. Kilka takowych niegroźnych wypadków ma możliwość z czasem powodować coraz gorszą jakość pracy telefonu. Potem okazuje się, iż po roku korzystania z telefonu nagle nasze urządzenie wyłącza się lub zacina.

 

Przeważnie wówczas winą za taki stan obarczamy producenta. Jednak uszkodzenia wynikłe z licznych upadków powodują szkody. Dlatego że awarii wynikających z licznych upadków nie jesteśmy w stanie uniknąć, warto ochronić swój smartphone w jak najlepszy sposób. Ten sposób to dobrze wybrane etui na komórkę. Z całą pewnościąnajlepszą opcją jest etui w formie pokrowca z specjalną klapką, jaka chroni ekran z przodu. Takie etui, jeżeli jest wykonane ze skóry, z dobrym skutkiem chroni urządzenie w trakcie upadków. Oprócz tego jest wygodne podczas użytkowania telefonu. Przeszukując globalną sieć albo odpisując na sms-y będziemy mogli zawsze przysłonić ekran tą właśnie klapką bez konieczności wyłączania go.

 

Jest to komfortowe w szczególności w miejscach publicznych albo w naszej pracy. Co więcej pokrowiec taki posiada specjalną kieszonkę na wizytówki albo karty płatnicze. Tak więc pokrowiec z klapką zamykaną na magnes stanowi najlepszą ochronę Twojego telefonu w szczególności w zestawie z najlepszym hartowanym szkłem. Takie szkło jest też konieczne, niezależnie od tego jakie etui na telefon mamy. Bardzo rzadko zdarza się ażeby rysy powstawały zarówno na szkle i na ekranie komórki. W momencie kiedy klienci oddają uszkodzone komórki do reklamacji, pęknięte jest jedynie szkło hartowane, a nie ekran smartfona. Jednak w ten sposób wiadomo, że telefon został zepsuty mechanicznie i pomimo braków znaków użytkowania na ekranie, sklep lub producent ma możliwość odmówić bezpłatnego przeglądu w ramach gwarancji. Oczywiście można zdecydować się na etui będące w formie obudowy telefonu. Takie również bardzo dobrze ochroni nasze urządzenia, jednakże nasz ekran nie jest już w takim stopniu zabezpieczony. Tutaj dobrej klasy szkło posiada znacznie większą wagę. Jeśli nie jesteś nerwowy a smartphon nie spada Ci zbyt często to to rozwiązanie może być bardzo dobrą możliwością.

 

Dobrej jakości tego rodzaju etui jest wykonane z miękkiego surowca, który amortyzuje uszkodzenie w razie upadku telefonu. Przeważnie to obudowy zrobione z gumy, dodatkowo wzmocnione na rogach. Już ostatnią sprawą dotyczącą wyboru dobrego etui jest dobranie koloru oraz wzoru. Teraz na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych modeli. Można dosłownie zaprojektować swoje oraz zamówić zrobnienie etui z naszym wzorem. Warto skorzystać z tej opcji, by być w pełni zadowolonym. Komórka to coś, na co spoglądamy każdego dnia dlatego też musi się nam bardzo podobać.

 

Etui na telefon LG to również dobra opcja zasłonięcia ewentualnych oznak starości naszego smartfona, takich jak obicia czy rysy. Takie jednakże powstają często, jeżeli korzystamy z telefonu bez żadnej osłony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *