Koszt jaki będziemy musieli ponieść za wynajęcie autolawety będzie uzależniony od wielu elementów.

Koszt jaki będziemy musieli ponieść za wynajęcie autolawety będzie uzależniony od wielu elementów.

Jeśli nieszczęśliwym trafem staniemy się uczestnikami wypadku drogowego, a nasz pojazd na pewno nie nadaje się do dalszej podróży, musimy zdecydować się na wynajem autolawety. Warto mieć na uwadze, by, zanim zatelefonujemy do działalności świadczącej tego typu usługi, dowiedzieć się, czy pomoc drogowa tego rodzaju nie jest objęta zakresem wykupionego przez nas ubezpieczenia. W takiej sytuacji rzecz jest łatwa ponieważ musimy tylko skontaktować się z przedstawicielem ubezpieczalni.

 

W wypadku kiedy musimy poradzić sobie sami, koszt jaki poniesiemy za wynajem autolawety warszawa będzie uzależniony od bardzo wielu czynników. Do najważniejszych można oczywiście zaliczyć odległość jaką musi przejechać autolaweta, żeby się do nas dostać oraz czas załatwienia całej pomocy, który uwzględnia przyjazd na miejsce, adekwatne zabezpieczenie auta na lawecie oraz transport na wskazane miejsce. Wielkość wydatków będzie również uzależniona od pakowności samochodu oraz od tego, ile samochodów brało udział w zdarzeniu. Jeżeli np trzy pojazdy potrzebują transportu do bardzo zbliżonych miejsc, wówczas drogowa pomoc może być zapewniona wszystkim kierowcom jednocześnie, przy znacznym ograniczeniu ceny.

 

Pamiętajmy, iż nie tylko i wyłącznie parametry lawety będą miały znaczenie dla kosztów usługi, lecz również rozmiar a także ciężar naszego samochodu. Zapoznajmy się teraz z paroma danymi cyfrowymi. Cena kompleksowej usługi bardzo często zamyka się w granicach od 250-400 złotych. Dodatkowe opłaty, w wysokości około 3 zł za kilometr, jesteśmy zmuszeni ponieść, jeśli autolaweta zostanie wynajęta w spółce znajdującej się w znacznej odległości od miejsca zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *