Kurs na prawo jazdy kat c w Warszawie kosztuje trzech tysięcy dwustu.

Kurs na prawo jazdy kat c w Warszawie kosztuje trzech tysięcy dwustu.

Posiadanie prawa jazdy jest niezwykle przydatną rzeczą w życiu. Dzięki temu, że ma się dokument prawa jazdy, można przemieścić się w różnorodne miejsca swoim pojazdem a także znacznie szybciej aniżeli tramwajem. Wyróżniamy różne kategorie prawa jazdy. Należy zacząć od kategorii B, by przystąpić później do dalszych szkoleń prawa jazdy.

 

Istnieje możliwość także związać własną pracę zawodową z prawem jazdy i zostać wówczas tak zwanym kierowcą zawodowym. Wówczas z pomocą przychodzi kategoria C. Wymagania, jakie musimy spełnić, aby mieć szansę na te uprawnienia: to przede wszystkim musimy mieć prawo jazdy kategorii B. Przy tym trzeba mieć ukończony dwudziesty pierwszy rok życia. Posiadając prawo jazdy kat. C, będziemy mogli prowadzić samochody ciężarowe , które przekraczają masą całkowitą od trzech,5 tony, dzięki czemu będziemy mogli działać zawodowo. Taki kurs na kat. C składa się z mniej więcej 50 h, w tym dwadzieścia godzin teoretycznych oraz co najmniej trzydzieści h praktyk. Ponadto jest również taka opcja, że możemy we własnym zakresie nauczyć się teorii a następnie zapisać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Aby dostać kategorię C, należy też zaliczyć egzamin, na który mamy około trzydzieści minut. Po zdanym teoretycznym teście ma miejsce test z praktyki.

 

Jest tutaj o tyle lepiej, iż już pewne podstawy jazdy są, dlatego że ma się prawo jazdy kategorii B. Cena tego typu kursu zaczyna się od trzech tysięcy, zaś wszystko zależy od tego w jakiej miejscowości zdajemy egzamin. Przykładowo kurs prawa jazdy kat c Warszawa kosztuje mniej więcej trzech tysięcy dwustu złotych w co zależy od tego ile godzin wykupimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *