Nieprzewidziane kłopoty z autem maja miejsce dość często.

Nieprzewidziane kłopoty z autem maja miejsce dość często.

Sytuacja, w której nasz samochód odmówi nam posłuszeństwa jest bardzo uciążliwa, denerwująca, jak również niepewna. A co jeżeli przytrafi nam się to w trakcie jazdy? Jak uzyskać pomoc w naprawie oraz holowaniu pojazdu? Jakie usługi świadczy doświadczona spółka oferująca specjalistyczną pomoc na drodze?

 

Nieprzewidziane problemy z samochodem zdążają się dość często. W dużej mierze zaskakują kierowców w trakcie jazdy zarówno w celach prywatnych a także zawodowych. Niezależnie od tego w której z nich się odnajdujemy, zawsze jest to bardzo irytujące zdarzenie. Wtedy nie ma co tracić głowy i się zamartwiać. Najlepsze wyjście z tej sytuacji stanowi pomoc drogowa, która to w jak najszybszym czasie przyjedzie w danym miejscu. Jak należy zamówić tego typu wsparcie? Jednym z najbardziej popularnychsposobów na uzyskanie pomocy drogowej jest zamówienie samochodu holowniczego kontaktując się telefonicznie. Dobrze jest zatem mieć wizytówkę firmy albo być stale podłączonym do internetu, aby móc znaleźć ją w sieci. Innymi metodami prośby o pomoc jest kontakt za pomocą czatu albo pozostawienie informacji mailowej.

 

W jakich sprawach możemy liczyć na tego typu pomoc? pomocdrogowa-24.waw.pl to marka która świadczy swoje usługi w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest stereotypowa awaria naszego auta. Holowanie możliwe jest też pojazdu, który uległ wypadkowi, kraksie czy też uszkodzeniu. W takich okolicznościach przedsiębiorstwo wysysała odpowiednio dobrany pojazd z kierowcą o dużym doświadczeniu. Flota korporacji holowniczych wyposażona jest w bardzo dużo samochodów, jakich zasadniczym zadaniem jest przewożenie mniejszych pojazdów, bądź większych aut. Mają one specjalne wyciągarki, dzięki którym załadowanie auta na lawetę jest bardzo proste a także całkowicie bezpieczne. W katalogu usług tego rodzaju spółki znajdziemy też holowanie ciężarówek. Często jest ono wykonywane z pomocą sztywnego holu.

 

Pozostałymi usługami jakie oferuje szanująca się pomoc drogowa są: przyjazd na ustalone miejsce, kontrola auta, przeprowadzenie naprawy na miejscu jeśli jest taka możliwość, załadowanie niesprawnego auta na lawetę, przewiezienie na wyznaczone miejsce – do naszego domu albo naszego mechanika, dowóz do mechanika spółki, która świadczy specjalistyczną pomoc podczas holowania, naprawa pojazdu w warsztacie. Do mniej popularnych funkcji tego typu specjalistów należą też transport paliwa – w przypadku, gdy w trakcie jazdy zabrakło go kierowcy, jak i sprowadzanie na lawecie lub holowanie pojazdów z innych miast albo spoza granicy. Taka firma świadczy usługi przez całą dobę, dzień w dzień, jak i w święta. Przy wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwe wykonanie dokładnej wyceny interesującej nas usługi, jak i szczegółowe omówienie zamówienia. Skorzystanie z tego rodzaju pomocy drogowej jest niekiedy nieuniknione, ale również opłacalne.

 

Dzięki odpowiedniemu podejściu specjalistów możemy oszczędzić nerwów jak również czasu związanych z załatwianiem transportu czy oddzielnego mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *