Systematycznie korzystam z doskonałych usług kilku zaprzyjaźnionych grafików.

Systematycznie korzystam z doskonałych usług kilku zaprzyjaźnionych grafików.

Pamiętam jak na początku swojej kariery z niezależnej racy z własnego domu starałem się wykonywać wszystko sam. Traciłem długie godziny ucząc się obrabiania filmów, zarządzaniu social media ale zdecydowanie najwięcej mojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które ostatecznie i tak były co najwyżej znośne.

Po pewnym czasie znalazły się u mnie środki i po raz 1szy w swoim życiu postanowiłem zlecić projekt wizytówki – pogografika.pl. Przyzwyczaiłem się do robienia wszystkich swoich spraw samodzielnie, zatem byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Zdziwiłem się gdy projekt mojej wizytówki został dostarczony tego samego dnia, a jego jakość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tego momentu grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych. W większości zlecam proste projekty logo do nowych towarów, grafiki na bloga lub wpisy na social mediach. Korzyści z tego typu współpracy wyliczyć mogę kilka lecz najbardziej istotne dwie to oszczędność czasu oraz nerwów. Nie każdy z nas posiada wszak talent twórczy.

Dużo lepiej wykorzystywać wszystkie nasze mocne strony, a grafiki zlecić specjalistom. Jeśli chodzi o ceny, to są dość przystępne. Większość grafików ustala swój spis cen w zależności od skomplikowania zlecenia. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to okres dokończenia takiego zlecenia, a właściwie liczba zamówień u grafika komputerowego. Często jest tak że termin dostawy jest za kilka dni, a my musimy mieć coś w tej chwili. Dlatego w wypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam współpracować z paroma grafikami komputerowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *