Coraz trudniej dostać się na wizytę u lekarza specjalisty.

Coraz trudniej dostać się na wizytę u lekarza specjalisty.

Z roku na rok spada poziom państwowej ochrony zdrowia. Długie kolejki, nieuprzejme panie w rejestracji, spóźnieni lekarze, rozdrażnieni pacjenci. Tak niestety wygląda każdy dzień w wielu nieprywatnych placówkach. Co więcej trudniej doczekać się wizyty u doktora określonej specjalności, na zajęcia rehabilitacyjne, zabieg czy badania specjalistyczne a to często wręcz w sytuacji , która stanowi zagrożenie dla naszego życia.

 

Wydaje się nam, że bardzo dobrym rozwiązaniem, żeby uniezależnić się od tego bezdusznego systemu jest pakiet medyczny. Najczęściej jest on dostępny w paru wersjach od podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej wersji pacjent przenosi się do całkiem innej rzeczywistości. Do rejestracji w danej poradni można dodzwonić się w każdej sytuacji bez kłopotu. Konsultanci są bardzo mili, uprzejmi a także niezwykle pomocni. Co najważniejsze na takim samym, wysokim poziomie stoi też sama opieka medyczna.

 

W każdej wersji pakietu lekarz bez kolejki. Wizyta w prywatnej placówce nie budzi u nas lęku. W porównaniu z państwową opieką medyczną rozbieżność daje się zauważyć już od wejścia. Zarówno w poczekalni, jak również w gabinecie możemy liczyć na przyjazną atmosferę. To normalne, że lekarz przyjmuje na umówioną godzinę i wykazuje się cierpliwością dla swojego pacjenta. W bardziej rozszerzonych pakietach jest też dostępna pełna rehabilitacja medyczna. Bez żadnego problemu, można umówić się na bliski termin. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych rehabilitantów, co gwarantuje ich skuteczność i wysoką jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *