Następnym, niemniej ważnym krokiem jest dobór stroju, który będziemy nosić danego dnia.

Następnym, niemniej ważnym krokiem jest dobór stroju, który będziemy nosić danego dnia.

Niewątpliwie każda pani lubi ładnie się prezentować. Dlatego też przesiadujemy w łazience sporą większość poranka, aby odświeżyć cerę, wykonać makijaż a także zrobić ciekawą fryzurę. Następnym, tak samo istotnym krokiem jest wybór stroju, który nosić będziemy danego dnia. Tego typu zadanie jest znacząco uproszczone, kiedy okazja nie wymaga od nas włożenia odświętnego stroju. Prawdziwy problem rozpoczyna się, w momencie kiedy mamy przed sobą bardzo ważne spotkanie biznesowe lub jakąś ważną, rodzinną uroczystość, na którą zaproszono nas np. uroczystość zaślubin.

Niekiedy więcej czasu zajmie nam wybranie nie samej kreacji, niemniej jednak wszelkich dodatków, takich jak buty, torebka, czy też kolczyki. W naszej głowie powstaje wówczas mnóstwo różnych pytań: “Czy kolorystycznie powinny pasować one do stroju?” “Czy problemem będzie, jeżeli będą kontrastem do całej kreacji?”

Ważnym atrybutem każdej kobiety niewątpliwie jest torebka. Torebka spełnia bowiem nie tylko funkcję ozdobną, niemniej jednak musi być również jak najbardziej funkcjonalna. To właśnie do torebki chowamy drobne drobiazgi, które mogą okazać się niezbędne, przykładowo chusteczki higieniczne, pomadka, lusterko, portfel, pigułki przeciwbólowe. Częstokroć odchodzi się od tendencji kompatybilności barw. Co to właściwie znaczy? Jeśli suknia jest w stonowanym odcieniu, pozostałe detale garderoby, w tym również dodatki, z reguły powinny z nim kontrastować. Kobiety, kupując wizytowe torebki, zaczynają stawiać na mocne, wzorzyste wzory, w ogóle nie ujmujące im elegancji. Dokładnie to samo dotyczy ślubów. Na parkiecie występują raczej torebki w żywych kolorach. Nawet torebki ślubne Tarnów wyróżniają się fantazyjnymi wzorami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *