Planner akademicki

Planner akademicki

Nie jest żadną tajemnicą, iż czas studiów jest jednym z najbardziej intensywnych w życiu każdego z nas. Bardzo dużo dzieje się wokół nas. Wiele się mówi przy nas. W tym czasie mamy dużo dat oraz godzin do zapamiętania. Nie raz zdarzyło nam się zapomnieć o czymś ważnym. Niezliczoną ilość razy ratowali nas koledzy z kierunku albo ze studiów, ale nie w każdej sytuacji możemy ich mieć blisko siebie. Z resztą oni nie są naszymi prywatnymi sekretarzami.

 

Powinniśmy liczyć głównie na samych siebie. Jak nie zgubić się w nawale zadań? Planner akademicki dwa tysiące dwadzieścia/dwa tysiące dwadzieścia jeden! Możesz powiedzieć, iż wystarczy Ci zwyczajny kalendarz kieszonkowy. Jak najbardziej. Będziemy mogli spokojnie dać sobie radę mając przy sobie wyłącznie kalendarz. Chodzi jednak o wygodę! Jeżeli sobie nie pomożemy, to nikt inny nam nie pomoże. Planner w prostej i przystępnej formie umożliwi nam zaplanować wszelkie nasze zobowiązania akademickie. Możemy z nim zapisywać terminy egzaminów, pojedynczych zaliczeń, zdania projektów, kolokwiów, oraz wszelkich pozostałych spraw, takowych jak kwestie związane z biblioteką, plan zajęć, opisy konkretnych przedmiotów, wykazy lektur a nawet naszą obecność na wykładach albo nasz budżet!

 

Możesz sobie zagospodarować całe życie na studniach, bez względu na to czy studiujesz stacjonarnie czy zaocznie. Obawiasz się, czy bez potrzeby nie wydasz swoich pieniędzy? Taki planner to żadne ryzyko! To zainwestowanie pieniędzy w dobrze zorganizowany czas studiowania. Mając spersonalizowany planner nie zgubisz wątku podczas studiowania oraz będziesz za każdym razem przygotowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *