Ruszta do obory

Ruszta do obory

Z pewnością każdy hodowca trzody chlewnej doskonale wie jak istotne są betonowe ruszta. Znaleźć można też ruszta do obory dla hodowców krów.

Ruszta z betonu niewątpliwie posiadają multum plusów, przede wszystkim:
*zastosowanie bardzo wysokiej jakości betonu, najczęściej klasy C35/45, który charakteryzuje się przesiąkliwością 5% i jest całkowicie zgodny z normą PN – EN 12390 – 8
*znakomitą powierzchnią, po której się chodzi jest beton jednofrakcyjny, który posiada optymalną szorstkość
*występuje najwyższa zdolność drenażu, przez to że jego przekrojem są specjalne beleczki w kształcie litery T
*ograniczona emisja amoniaku przez wdrożenie betonu nienasiąkliwego o najwyższej klasie
*konstrukcja ruszta jest chroniona przed korozją poprzez strukturalną ochronę stali z której jest zrobiona
*możliwość wykorzystania podrusztowych belek zintegrowanych z rusztami jako systemu magazynowania ,przykładowo gnojowicy w chlewach
Takie ruszty są zwykle produkowane w rozmaitych długościach. Wyróżnić możemy ruszta do obory betonowe podstawowe a także przejezdne. Jak najbardziej możliwa jest także dokładna konfiguracja powierzchni po której stąpamy.

 

Ruszta do chlewa są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawartymi w UE. Wersje są podzielone na kategorie wedle obciążenia, przez co całkowicie możliwe jest spełnienie wszystkich wymogów klientów. Możliwe jest zamówienie przejazdowych rusztów, po których będą mogły jeździć wszelkie maszyny o nacisku nawet 3 ton na oś.
Szeroki wybór dobrych pod kątem jakości rusztów z betonu umożliwia uzyskanie suchego oraz środowiska w oborze lub chlewni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *