Warto zainwestować w rolety fasadowe a ponadto fasadowe żaluzje.

Warto zainwestować w rolety fasadowe a ponadto fasadowe żaluzje.

Masz w swoim domu duże okna? Chciałbyś zasłonić się przed słońcem i a przy tym mieć dopasowane żaluzje do fasady? Teraz wszystko to gwarantują nietypowe oraz nowoczesne rolety i żaluzje. By zabezpieczyć mieszkanie potrzeba niewiele, niemniej jednak należy zainwestować trochę pieniędzy w rolety fasadowe.

 

W trosce o rodzinę i bezpieczeństwo domowników zostały zaprojektowane rolety i żaluzje fasadowe w modnych barwach oraz rozmiarach. Dopasowywane do wymiarów drzwi tarasowych jak również balkonowych oraz okien. Innowacyjne wydanie w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamaniami a oprócz tego osłonięciem się przed promieniami słonecznymi. Teraz możesz czuć się intymnie, przy możliwości ustawienia rolet na rodzaj dzień/noc, wpuszczane jest po części światło z zewnątrz, a po części zasłonięte jest wnętrze. Rolety zewnętrzne a oprócz tego wewnętrzne mogą zasłonić nasze okna, a fasadowe to rodzaj zewnętrznych rolet, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Poza tym możemy dobrać je pod kolor tynku domu lub bloku, w którym mieszkamy, zachowując nietypowy design.

 

Rolety są projektowane z różnych materiałów, od drewnianych po PCV, które wytrzymują długie lata. Mogą być otwierane automatycznie za pomocą pilota albo mogą być otwierane zdalnie, za pomocą aplikacji w naszym telefonie. W katalogu produktów sklepów dostępne są również klasyczne żaluzje a także rolety, które otwierane są mechanicznie, ręcznie. Żaluzje możemy otworzyć do połowy wymiaru okna, zablokować, aby dzieci nie dosięgnęły mechanizmu. Doskonale nadają się do rodzinnych domów a także pokoi małych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *